Rrebeshe shiu dhe breshri në disa komuna të Kosovës

Mot i ligë me rrebeshe shiu dhe breshëri ka përfshirë sot disa vise të Kosovës.

Reshjet e shiut kanë vërshuar disa rrugë dhe kanë vështirësuar qarkullimin nëpër disa zona të Kosovës pasditen e sotme.

Raportohet se përveç shiut, ka pasur edhe reshje breshri në disa lokalitete të Komunës së Podujevës, Deçanit dhe Gjilanit, rapoerton Telegrafi.

Telegrafi ka siguruar pamje nga reshjet e shiut dhe breshrit në Deçan. /Telegrafi/

Related Posts

Next Post

Te fundit

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?