Ballina Lajme Turku për shkak të parave e bën për spital nënën e tij

Turku për shkak të parave e bën për spital nënën e tij

Në Prizren, është arrestuar i dyshuari mashkull i komunitetit turk i cili pas një mosmarrëveshje verbale për shkak të parave e kishte sulmuar fizikisht nënën e tij.

Si pasojë e sulmit, ajo ka pësuar lëndime trupore dhe është detyruar të marrë tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.