Ballina Lajme Therje me thikë në Suharekë

Therje me thikë në Suharekë

Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka sulmuar me thikë viktimën mashkull.

Viktima ka pësuar lëndime dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.