Ballina Etiketimet Kadri Veseli

Etiketim: Kadri Veseli

Veseli: Me ekip të ri do të mbështesë punësimin e të...

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, i shoqëruar nga ministri në detyrë i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Muzafer Shala ka vizituar sot një fabrikë që punëson...

Veseli uron nxënësit dhe mësimdhënësit për vitin e ri shkollor

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka uruar sot të gjithë nxënësit për fillimin e vitit të ri shkollor. “Dua të uroj të gjithë nxënësit e...

Veseli: Ngasësit e automjeteve të respektojnë rregullat në trafik

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka reaguar pas raportimeve për numrin e lartë të aksidenteve në rrugët e vendit tonë. Ai përmes një...

Veseli: Nuk do të preket asnjë milimetër e territorit të Kosovës

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh i pari i PDK-së, Kadri Veseli ka theksuar dhe një herë se asnjë milimetër e territorit të shtetit...
- Advertisement -

MOS I HUMBSNI