Ballina Sport Ramos kërkon largimin nga Real,reagon Perezi

Ramos kërkon largimin nga Real,reagon Perezi

Pas kërkesë së Ramosit presidenti i Real Madrdit Florentino Perez shpjegon gjithcka në El Transistor

Ka një oferte shumë të mirë nga Kina por nuk do e lejojmë të largohet gratis,poashtu ai shtoi se

nuk ka folur me trajnerin Zinedin Zidane ne lidhje me Neymar apo Mbappe.

Ai tha se largimi i Cristianos nuk ka qenë problemi i këtij stinori.

Për transferimet e lojtarëve te rinjë a tha se tani është problem të blesh por poashtu edhe te shesësh futbollistë,

kemi me vite qe tentojme te nenshkruajme me Hazard.

Nuk gëzohem për humbjen e Barcelones ndaj Liverpool, por ajo nate vendos në pah gjithë ate që kemi bërë keto vite.

Perez i bindur tha se asnjehere nuk e kam menduar largimin dhe do largohem nga klubin vetëm atëhere kur ekipit t’i shkoje mirë