Ballina Lajme Plaçkitet një dyqan në Shtime

Plaçkitet një dyqan në Shtime

Policia raporton se një person nga Shtimja ka njoftuar se përderisa ishte duke punuar në market, një i dyshuar i panjohur nën kërcënimin e armës së ftohtë-thikë i ka grabitur para dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për të lënduar.