Ballina Sport Neymar pranë rikthimit në Barcelonë

Neymar pranë rikthimit në Barcelonë

Ylli i PSG-s kërkon me patjetër rikthimin në Barcelonë.

Neymari është rrugës për t’u transferuar në Barcelonë këtë vërë dhe sipas Medias Sport, dy ekipet kanë pranuar që lojtari të transferohet në “Camp Nou”, për pesë vjet.

Sulmuesi i Brazilit është i lidhur me një transferim edhe në “Santiago Bernabeu, tek rivalë e Barcelonës Realin e Madridit.

Sulmuesi ka pranuar që edhe rroga që merr të jetë më e vogël vetëm që të luaj në Barcelonë sezonin e ardhshëm.