Ballina Sport Juventus në pritje të vendimit të Rabiot

Juventus në pritje të vendimit të Rabiot

Klubi i Juventusit janë në pritje të vendimit të Rabiot, rreth një transferimi të mundshëm të tij në Torino.

Francezi tashmë shihet larg Parisit, mirëpo ende nuk ka vendosur se në cilin klub ta vazhdojë karrierën e tij.

23 vjeçari është në mes të Barcelonës dhe Juventusit, mirëpo ende asgjë nuk ka vendosur, dhe fillimi i merkatos verore, pritet të jetë shumë i nxehtë.