Ballina Sport Igli Tare te Milani? Sot pritet përgjigja e shqiptarit

Igli Tare te Milani? Sot pritet përgjigja e shqiptarit

Sot mund të jeta përgjija definitive e Igli Tares nëse do të jetë ose jo drejtor sportiv i Milanit, post ky i propzuar nga Maldini.

Megjithatë “Sport Mediaset”, bën të ditur se presidenti i Lazios, Claudio Lolito nuk dëshiron të ta largoje Taren nga skuadra e tij.

Por vetë Ish-futbollisti i Kombëtres kuq e zi ende nuk e ka vendosur të ardhmen e tij dhe mbetet ende mister.

Ndërkohë Tare është vlerësuar disa herë si drejtori sportiv më i mirë në Serinë A.