Ballina Lajme Haskuka e Susuri, thërrasin konferencë për shtyp

Haskuka e Susuri, thërrasin konferencë për shtyp

Kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka dhe drejtori i Arsimit, Skënder Susuri, sot do të mbajnë një konferencë për shtyp në ora 10:30.

Haskuka dhe Susuri, do të flasin për të rejat në Drejtorinë e Arsimit.

Nisma Socialdemokrate në Prizren, muajin e kaluar ka kërkuar largimin e drejtorit, Skënder Susuri.