Ballina Lajme Goditi me veturë një vajzë të vogël, arrestohet

Goditi me veturë një vajzë të vogël, arrestohet

Një vajzë e vogël gjersa ka qenë në rrugën C në Prishtinë, është godit nga një veturë e panjohur e cila pas goditjes ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Rasti ka ndodhur më 30 maj, ndërsa, Njësit e Hetuesisë dje kanë arrit që ta identifikojnë veturën dhe të dyshuarin mashkull të cilin e kanë arrestuar.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.