Ballina Lajme E bën vëllaun për spital, arrestohet

E bën vëllaun për spital, arrestohet

Policia në Prizren ka arrestuar një të dyshuar pasi që pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht vëllain e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është trajtuar në spital, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje