Ballina Lajme Digjet një shtëpi në Deçan

Digjet një shtëpi në Deçan

Një person nga Deçani ka raportuar në Polici se në rrethana të panjohura shtëpia e tij i është përfshirë nga zjarri.

Njësitë relevante dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale që dyshohet të jetë në vlerë rreth 20 mijë euro nuk raportohet për lëndime në njerëz.