Ballina Lajme Dhunohet e mitura në Rahovec, arrestohet i dyshuari

Dhunohet e mitura në Rahovec, arrestohet i dyshuari

Një femër e moshës së mitur ka informuar në Polici se është dhunuar nga një i dyshuar.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit dërgohet në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në Rahovec me 5 qershor, njofton PK-ja.