Ballina Magazina Britney Spears rrëfen dietën sekrete për fansat

Britney Spears rrëfen dietën sekrete për fansat

Këngëtarja “Piece of Me” tha nëpërmjet një postimi në Instagram se kishte humbur 4 kg,d duke zbuluar edhe sekretet e dietës. Britney Spears tha se suksesin e arriti duke ngrënë perime dhe fruta të caktuara, për të mbajtur peshën nën kontroll.