Ballina Autorët Postime nga Televizioni Opinion

Televizioni Opinion

1112 POSTIME 0 KOMENTET

Shala: Për shkak të barrierave, eksporti i Kosovës është më i...

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, ka thënë se bizneset kosovare po përballet me shumë barriera gjatë eksportit të tyre nëpër vendet e...

Kuvendi i Kosovës përkujton masakrën e Dubravës

Kuvendi i Kosovës ka përkujtuar 20-vjetorin e masakrës së Dubravës, në një seancë të veçantë, ku deputetët kërkuan që kriminelët të arrestohen dhe të...

Veseli: Të veprojmë për drejtësinë për gjenocidin serb, e jo vetëm...

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, tha sot në seancën e Kuvendit në 20 vjetorin e masakrës së Dubravës se ka ardhur koha...

Thaçi takohet me Ramën, flasin për Samitin e Parisit

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi nëpërmes një statusi në Facebook tregon se është takuar me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama. Sipas Thaçit me kryeministrin shqiptar...

Antonio Conte trajner i ri Interit

Tashmë gjithçka është e konfirmuar nga e përditshmja “The Guardian” Antonio Conte do të jetë trjajneri i ri Interit. Në rrjetet sociale prej disa muajsh...

Kërkohet inkuadrimi i grave në vendimmarrje

Kosova nuk qëndron mirë sa i përket barazisë gjinore dhe i vetmi institucion ku kuota ka sjellë rezultat është Kuvendi i Kosovës. Për të ardhur...

Dy talentët e Ballkanit marrin ftesën nga përfaqësuesja e Kosovës

Dy futbollistët e talentuar të Ballkani, Jetmir Topalli dhe Blendi Baftiu kanë marrë ftesë nga përfaqësuesja e Kosovës U21. Një gjë të tillë e ka...

Warriors deklasojnë Blazzers, kualifikohen në finalen e madhe

Golden State Warriors janë finalisti i parë i këtij sezoni të NBA. Është ky viti i pesë radhazi që Golden State kualifikohet në finalen e...

Zyrtare: Dortmund transferon këtë futbollist

Borussia Dortmund ka zyrtarizuar transferimin e anësorit të majtë, Nico Schulz. Dortmundi do të paguajë 27 milionë euro, një ndër shifrat më të larta që...

I gjendet drogë në shtëpi, arrestohet një person në Gjakovë

Policia e Kosovës njofton se në Gjakovë ka arrestuar të dyshuarin e komunitetit egjiptian pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti janë gjetur dhe...

Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/tvopinioni/public_html/wp-content/plugins/td-social-counter/shortcode/td_block_social_counter.php on line 126

Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/tvopinioni/public_html/wp-content/plugins/td-social-counter/shortcode/td_block_social_counter.php on line 126

Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/tvopinioni/public_html/wp-content/plugins/td-social-counter/shortcode/td_block_social_counter.php on line 126
NdjekësitNdjek
AbonentëAbonohu
- Advertisement -

MOS I HUMBSNI