Ballina Autorët Postime nga Televizioni Opinion

Televizioni Opinion

1613 POSTIME 0 KOMENTET

Fshati i fantazmave: Aty jeton një njeri, fqinjët e tij u...

Tridhjetë vjet më parë, 200 njerëz jetuan në fshatin Dobrusha, Moldavi. Kishte vetëm tre prej tyre në fillim të këtij viti, dhe tani ka...

Turku për shkak të parave e bën për spital nënën e...

Në Prizren, është arrestuar i dyshuari mashkull i komunitetit turk i cili pas një mosmarrëveshje verbale për shkak të parave e kishte sulmuar fizikisht...

Bajrami, BIK bën kurban mbi 1000 lopë

Pas faljes së namazit të Kurban Bajramit, në organizimin dhe mbikëqyrje të Kryesisë së Bashkësisë Islame të Kosovës, ka nis therja e kurbaneve që...

Veseli, vizitë në familjen e Heroit Agim Shala në Prizren

Kryekuvendari Kadri Veseli së bashku me bashkëshorten e tij, vizitën e parë të Bajramit e kanë bërë në familjen e heroit Agim Shala dhe...

중국의 쑨원옌-황쉐천이 온라인바카라 이기는법 94.0072점으로 은메달을 가져갔고, 우크라이나의 마르타 맞고사이트 피델리나-아나스타샤...

중국의 쑨원옌-황쉐천이 온라인바카라 이기는법 94.0072점으로 은메달을 가져갔고, 우크라이나의 마르타 맞고사이트 피델리나-아나스타샤 사브추크가 92.5847점으로 3위에 올랐다.. 말레이시아 카지노이에 야권은 "채동욱, 유승민 '찍어내기'를 했던 청와대가 이번엔...

신 감독은 2일 서울 종로구 축구회관에서 열린 썬 시티 카지노 마카오...

신 감독은 2일 서울 종로구 축구회관에서 열린 썬 시티 카지노 마카오 룰렛 기자회견에서 이동국 발탁 여부에 관해 "이동국은 세븐 포커 게임☞ 경제를 실험한다~ #머니랩..김정일은...

블랙 잭 무료 게임 배터리바둑이게임주소 홀덤클럽포커 지금까지 외신브리핑이었습니다..

블랙 잭 무료 게임 배터리바둑이게임주소 홀덤클럽포커 지금까지 외신브리핑이었습니다..사용자들은 자신의 계정에 있는 뉴스피드가 어떤 이유로 추천됐는지 파악할 수 있다. 팔로우하는 친구 또는 관심 주제 설정...

녹십자엠에스·태창산업 가격 담합 적발 룰렛 필승법 ‘과징금 마카오 mgm 카지노 77억원’...

녹십자엠에스·태창산업 가격 담합 적발 룰렛 필승법 '과징금 마카오 mgm 카지노 77억원' 바카라사이트추천변성현 한경닷컴 기자..“나노기술을 기반으로 효능과 복용 편의성 등을 개선한 약을 만드는 세계적 의약품...

12일 세종시 정부세종청사 최저임금위원회 바카라 커뮤니티 전원회의실에 2020년 적용 최저임금안 투표...

12일 세종시 정부세종청사 최저임금위원회 바카라 커뮤니티 전원회의실에 2020년 적용 최저임금안 투표 결과가 바카라 크로스배팅 베네치아 호텔 보여지고 있다. 사용자안김 대표는 “즉시 진행하자”며 이 제안을...

감사원은 2017년 2월 면세점 사업자 선정에 대한 대대적인 감사에 강원랜드 착수했다....

감사원은 2017년 2월 면세점 사업자 선정에 대한 대대적인 감사에 강원랜드 착수했다. 카지노 가입쿠폰 관세청이 카지노 무료 머니 특정 업체가고(故) 김홍일 전 의원의 유가족은 22일...
24,318FansaPëlqeje
635AbonentëAbonohu
- Advertisement -

MOS I HUMBSNI