Ballina Autorët Postime nga Televizioni Opinion

Televizioni Opinion

1112 POSTIME 0 KOMENTET

Kampionia botërore Majlinda Kelmendi mbërrin në Kosovë

Kampionia Majlinda Kelmendi kthehet nga Bjellorusia pas fitores dhe medaljes së artë në Lojërat Evropiane “Minsk 2019” Pos Majlindes në Kosovë nga Bjellorusia me medalje...

E ardhmja e Kovacic e paqartë

E ardhmja e Mateo Kovacic vazhdon të mbetet e paqartë. Chelsea ka edhe një javë për të vendosur se a duhet ta mbaj apo...

Manchester United kërkon lojtarin e Real Madridit

United janë gati për të bërë ofertën për yllin e Real Madridit, Raphael Varane. Mediat angleze thonë se trajneri i United, Ole Gunnar Solskjaer është...

Roma me ofertë për Hysajn

Mbrojtësi shqiptar ka paralajmëruar se do të largohet nga Napoli këtë verë. Elseid Hysaj është lojtari që Roma e do për krahun e djathtë të...

Komisioni i Arsimit diskuton për kërkesat e Luginës së Preshevës

Sot mbahet mbledhja e Komisionit për Arsim, Shkencë dhe Teknologji, në të cilën do të diskutohet lidhur me kërkesat e Këshillit Kombëtar Shqiptar nga...

Lekaj raporton për monopolin e homologimit të veturave

Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit, Pal Lekaj sot raporton para Komisioni për Zhvillim Ekonomik, Infrastrukturë, Tregti, Industri dhe Zhvillim Rajonal lidhur me monopolin në...

Digjet Gjykata Themelore e Pejës

Në orët a para të mesnatës një zjarr ka rënë në Gjykatën Themelore të Pejës. Dëmet mendohet se janë të konsiderueshme si në materiale,...

Dita ndërkombëtare e detarëve

Organizata Ndërkombëtare Detare (IMO), 25 qershorin e çdo viti e ka shpallur si Dita e Detarit duke njohur kështu kontributin që japin detarët në...

Publikohet raporti analitik “Dështimet në rastet e shënjestruara”

Instituti i Kosovës për Drejtësi (IKD), me përkrahje të Departamentit të Shtetit Amerikan - Byrosë së Narkotikëve Ndërkombëtar dhe Çështjeve të Zbatimit të Ligjit...

Sot mbyllet Java Egjiptiane, Haradinaj merr pjesë në manifestimin qendror

Java Egjiptiane e cila ka nisur para pesë ditësh për nder të ditës së këtij komuniteti, sot do të mbyllet në Gjakovë më dy...

Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/tvopinioni/public_html/wp-content/plugins/td-social-counter/shortcode/td_block_social_counter.php on line 126

Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/tvopinioni/public_html/wp-content/plugins/td-social-counter/shortcode/td_block_social_counter.php on line 126

Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/tvopinioni/public_html/wp-content/plugins/td-social-counter/shortcode/td_block_social_counter.php on line 126
NdjekësitNdjek
AbonentëAbonohu
- Advertisement -

MOS I HUMBSNI