Ballina Autorët Postime nga Televizioni Opinion

Televizioni Opinion

6178 POSTIME 0 KOMENTET

Picking Easy Methods For gpalabs

I wondered why these sites exist and who pays them for the companies. The second step you can be wanted to enter your paper...

Straightforward Plans For jump4love – A Closer Look

When you're a wee-bit on the introverted aspect, dates can current their very own set of stress. Be honest with yourself, too. Your current...

Sfida interesante në Superligë

Në fundjavë do të zhvillohet xhiroja e 16-të e Superligës së Kosovës në basketboll. Ndeshja e parë e kësaj xhiro do të zhvillohet ndërmjet Lipjanit...

Fituan me 1 pikë dallim ndaj Rahovecit, Ylli reagon pas ndeshjes:...

KB Ylli ka shënuar fitore të rëndësishme dje në Rahovec, ndaj këtyre të fundit, me rezultatin 69:68. Por, skuadra nga Theranda sot ka dal me...

BQZ vendos t’i mbyll Monego-n dhe luteCredit

​Bordi i drejtorëve të BQK-së ka vendosur që të revokojë regjistrimin dhe të iniciojë procedurat e likuidimit për institucionet mikrofinanciare Monego dhe luteCredi. Kështu u...

Agim Ademi dhe Bakir Burri po marrin pjesë në manifestimin e...

Presidenti i FFK-së Agim Ademi dhe nënkryetari Bakir Burri po marrin pjesë në manifestimin e 100 vjetorit të themelimit të Federatës së Futbollit të...

Vidhen 2900 euro në një market

Prokuroria e Gjilanit njofton se mbrëmë në lagjen ‘’Kamnik’’, në Gjilan, rreth orës 22 00 dyshohet se tre persona të maskuar, kanë hyrë tek...

FIBA shpërblen FBK-në për punën e shkëlqyeshme me të rinjtë

Federata Ndërkombëtare e Basketbollit (FIBA) në fund të vitit ka vendosur ta shpërblej Federatën e Basketbollit të Kosovës (FBK) për punën e shkëlqyeshme që...

Inter – Roma, formacionet e mundshme

Sonte do të luhet derbi i javës së 15-të në Serie A, ndërmjet Interit dhe Romës. Zikaltrit do të tentojnë me çdo kusht ta fitojnë...

Cakaj: Jemi gati për kryesimin e OSBE-së

Sot në Ministerialin e OSBE-së në Bratislavë Shqipëria zyrtarisht merr Kryesinë e OSBE-së. Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ka...
- Advertisement -

MOS I HUMBSNI