Ballina Autorët Postime nga Televizioni Opinion

Televizioni Opinion

Diskutohet për statusin e personave të plagosur para luftës

Komisioni për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona të Pagjetur dhe Peticione sot do të mbilidhet për të diskutuar mbi dy çështje...

Sot autorizohet Komisioni për privatizim të Telekomit

Komisioni për Zhvillim Ekonomik, Infrastrukturë, Tregti, Industri dhe Zhvillim Rajonal sot do të mbajë mbledhjen e tij të rregullt. Si pikë e rendit të ditës...

Thaçi: Berisha është argat i Millosheviçit

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është treguar shumë i ashpër në “Open” ndaj ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha, duke pohuar se Berisha është argat...

Paralajmërohet rreziku për përhapjen e ebolës

Kreu i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Tedros Adhanom Ghebreyesus njoftoi sot se ekziston një rrezik i madh që epidemia e ebolës të përhapet. Gjatë...

Monica Bellucci shkëlqen në tepihun e kuq në Kanë

Një nga femrat më të bukura në botë, Monica Bellucci, e konfirmoi këtë titull në çdo paraqitje në qilimin e kuq të Festivalit të...

Policia shpëton tre turistët anglezë në Theth

Policia e Shkodrës ka shpëtuar tre turistë anglezë në zonat turistike malore të Thethit, pasi kishin humbur kontaktet mes tyre mbrëmjen e djeshme, në...

Fotot e rralla të Shqipërisë ekspozohen në Tiranë

Çifti diplomatik dhe intelektual Quaroni jetoi në Shqipërinë e çerekut të parë të shekullit të XX, gjatë misionit të tyre në ambasadën Italiane në...

Milioneri brazilian ndihmon refugjatët venezuelas

Carlos Wizard Martins, një prej njerëzve më të pasur të Brazilit, vajti sot në kufirin me Venezuelën për të pritur refugjatët. “Ndonjëherë një familje venezuelase,...

Limaj – Rama: Marrëveshjet e arritura mes dy qeverive, janë në...

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, njëherësh Koordinator Kombëtar i dy qeverive, është pritur sot në takim nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. Limaj ka bërë...

Gjuetari i thesareve gjen shpatën 335-vjeçare

Një burrë ka gjetur mbetjet e një shpate 335-vjeçar në rrënojat e një anije pirate. Është gjetja e katërt nga Robert Felce nga vendi në...
- Advertisement -

MOS I HUMBSNI