Ballina Autorët Postime nga Televizioni Opinion

Televizioni Opinion

2131 POSTIME 0 KOMENTET

Vizat, Meta: Të merren masa për të mos dëmtuar lirinë e...

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka reaguar për zhvillimet e fundit që lidhen me një rikthim të mundshëm të regjimit të vizave për shqiptarët. Meta...

Lajm i mirë për kosovarët që vizitojnë Shqipërinë, ja çfarë do...

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, ka bërë të ditur se tashmë Shqipëria ka filluar me implementimin e marrëveshjes për heqjen e tarifave roaming...

LDK bëhet gati ta çojë qeverinë në shtëpi

Zyrtarë të Lidhjes Demokratike të Kosovës në një konferencë për media kanë bërë të ditur se ‘janë duke pritur momentin më të mirë për...

LDK akuzon ministrin Ismajli për dështim total në sektorin shëndetësor

Grupi parlamentar i Lidhjes Demokratike të Kosovës, në një konferencë për medie ka folur për të gjeturat e raportit të progresit për sektorin e...

Haradinaj: Basriu ishte çdo herë i pari në frontin e luftës

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka marrë pjesë në tubimin përkujtimor kushtuar dëshmorit Basri Canolli-Shpendi. Haradinaj është shprehur se Basriu ishte çdo herë i pari...

Brenda ditësh funksionalizohet Dhoma e Posaçme e Gjykatës Supreme

Brenda pak ditësh do të funksionalizohet Dhoma e Posaçme e Gjykatës Supreme, gjë që do të mundësojë edhe zgjidhjen e më se 21 mijë...

SHSKUK lehtëson shërbimet për të mbijetuarat nga dhuna seksuale gjatë luftës...

Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës (SHSKUK) dhe Shoqata Medica nga Gjakova, nënshkruan sot marrëveshje bashkëpunimi për lehtësimin e ofrimit të shërbimeve mjekësore...

KMDLNj: PDK i detyrohet një falje publike shoqërisë civile

Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut ka reaguar ndaj veprimit të sigurimit të zyrave të PDK-së ndaj pjesëtarëve të shoqërisë...

Pritet përkrahje më e madhe e Finlandës për Kosovën për fushën...

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim Ambasadoren e Republikës së Finlandës, shkëlqesinë e saj, Pia Stjernvall, më të...

UNHCR synon të rrisë vetëdijen për Marrëveshjen Globale për Refugjatët

UNHCR, Agjencia e OKB-së për refugjatët në Prishtinë, do të mbajë një takim të dialogut të hapur për të ngritur vetëdijen për Marrëveshjen Globale...
24,578FansaPëlqeje
655AbonentëAbonohu
- Advertisement -

MOS I HUMBSNI