Ballina Autorët Postime nga Televizioni Opinion

Televizioni Opinion

2815 POSTIME 0 KOMENTET

Të mërkuren hapet panairi ‘Agrokos 2019’

Për të nëntëmbëdhjetën herë në Prishtinë, do të mbahet panairi Ndërkombëtar i Agrobiznesit dhe Ushqimit “Agrokos”. Me datën 23, 24 dhe 25 në sallën...

Referët nga Kosova, Genc Nuza dhe Granit Hyseni gjykojnë në kualifikueset...

Gjyqtarët nga Kosova po vazhdojnë të vlerësohen nga UEFA. Kësisoj në kualifikueset e U17, Genc Nuza përsëri do të gjykojë ndeshje. Prishtinasi do të drejtojë dy...

Në QNR rinumërohen 129 vendvotime

​Nga 530 vendvotime sa kanë shkuar në rinumërim, në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve janë rinumëruar 129 vendvotime. Këtë e ka bërë të ditur për...

Thaçi: Rektori Stavileci drejtoi universitetin në kohët më të vështira të...

​Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në 20 vjetorin e vdekjes së rektorit të Universitetit të Prishtinës, Ejup Statovci, me konsideratën më të lartë e...

VV-LDK, dakordësi me përmbajtjen dhe parimet e marrëveshjes për bashkëqeverisje

Në vazhdimësi të takimit të dy liderëve të LDK-së dhe LVV-së, sot në Selinë e LDK-së është mbajtur takimi i grupeve punuese lidhur me...

KPM merr masa ndaj disa televizioneve për shkelje gjatë fushatës zgjedhore

Komisioni i Pavarur i Mediave (KPM) ka marrë masa ndaj disa televizioneve për shkelje gjatë fushatës, ndërsa vendimet pritet të bëhen publike ditëve në...

QNR nga dje rinumëron 45 vendvotime

Në Qendrën për Numërim dhe Rezultate është duke vijuar rinumërimi i 530 vendvotimeve, ku prej tyre deri në këto momente janë rinumëruar 45 vendvotime. Sipas...

Krasniqi: Përse të mos i jepej Çmimi Nobel për Humanizëm Millosheviqit

Ish kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi ka reaguar pas dhënies së çmimit Nobel për letërsi për vitin 2019, shkrimtarit austriak Peter Handke,...

Haradinaj përkujton Ilir Sobën në 21 vjetorin e rënies

Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj me anë të një postimi në Facebook ka përkujtuar dëshmorin Ilir Soba në 21 vjetorin e rënies. Soba sipas Haradinajt...

Haradinaj dhe drejtoresha e MCC-së nënshkruajnë amandamentimin e marrëveshjes CDF

Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj ka pritur në takim drejtoreshën menaxhuese e MCC për Evropë, Azi, Pacifik dhe Amerikë Latine, Caroline T. Nguyen, ku...
24,832FansaPëlqeje
665AbonentëAbonohu
- Advertisement -

MOS I HUMBSNI