Skip Navigation Links
Live
Lajmet
Programi
Video
Emisionet
Horoskopi
Kalendari
Kontakt
Sherbimet
Per ne
English
Login
 
 
Horoskopi ditor: e enjte 21.06.2018

DASHI
Arrini sot tek shokët ne nevoje – nëse ju mund ti lini punët tuaja mënjane për disa ore, dhe ti përkushtoni gjithë energjinë tuaj ndaj tyre, shpërblimi karmës do te jete i pa imagjinueshëm. Është një dite e mire për te treguar mirësjellje!DEMI
Intuita juaj është duke punuar përkrah mendjes suaj racionale për t’ju dhënë juve një kuptim me te thelle te njerëzve dhe problemeve te cilat kane qene për ju shume shqetësuese për dy javët qe kane kaluar. Beni me te mirën prej kësaj urtësie te re!BINJAKËT
Veprimet tuaja sot ndikojnë ne mënyrën sesi njerëzit ju shikojnë juve me shume sesa zakonisht, kështu qe sigurohuni qe ju te jeni ne sjelljen tuaj me te mire! Ju duhet te bëni qe njerëzit tuaj te shikojnë qe gjerat aktualisht janë duke shkuar mjaft mire.GAFORRJA
Përpiquni qe te shpenzoni ca kohe me familjaret ose shokët – energjia juaj duhet te beje qe ju te keni kohet te këndshme, pavarësisht se çfarë jeni duke bere, por ato ju aktivizojnë juve ne një mënyrë e cila mund te funksionoje me te vërtetë për thellësinë e vetes tuaj.LUANI
Ju duhet te përpiqeni qe te mos e shtyni shume veten – gjerat janë mire por sigurohuni qe ju te jeni sa me te qarte qe te jete e mundur. Komunikimi i dobët mund te beje çdo gjë me keq, me te vërtetë shpejt.VIRGJËRESHA
Ju mund te gjeni se njerëzit janë shume me te vështirë sesa zakonisht për tu trajtuar, por kjo nuk ehte faji juaj – ata janë nisur te gjithë për tek bota e tyre e vogël. Shikoni nëse mund ti bëni ata te paktën te bien dakord për gjerat baze, por edhe për ketë paçi fat!PESHORJA
Aftësia juaj për te shkuar me rrjedhën dhe për ti pranuar gjerat pa u ankuar shume mund te shkoje një rruge te gjate duke ju ndihmuar juve te përballeni stresin – te paktën për momentin! Aktualisht stresi i sotëm duhet te jete se shpejti një kujtim shume i largët.AKREPI
Provoni sot dorën tuaj ne art – ju duhet te jeni ne gjendje te bëni diçka te bukur, ose muzika nuk ju pëlqen ende te paktën vlerësoni gjerat tuaja te vjetra ne një mënyrë te re. Frymëzimi mund te ndodhi ne çdo kohe.SHIGJETARI
Sot përpiquni qe te mendoni gjera te mëdha – ka shume me tepër gjera qe ndodhin ngasa ju mendoni, dhe nëse ju zgjeroni horizontet juaja dhe pak me tepër, ju duhet te gjeni se gjerat do te jene shume me mire ne te ardhmen e afërt dhe atë te largët.BRICJAPI
Energjia juaj sociale është afër asaj te përkryerës për momentin, dhe ju mund te shikoni tamam përmes pasigurisë dhe taktikave te personave te tjerë për detyrat e tyre te brendshme. Por megjithatë kjo nuk do te thotë se ju duhet te ndani çdo njohuri me te gjithë.UJORI
Ju duhet te hapeni dhe te lini altruizmin tuaj qe te shkëlqejë për momentin – dikush ose një grup me te vërtetë ka nevoje për ju! kjo nuk është plotësisht vetëmohuese, por megjithatë ashtu siç dhe ju e dini gjerat janë duke shkuar mire për ju.PESHQIT
Ju çdo vit mësoni me tepër rreth vetes, dhe e sotmja sjell një njohuri te re e cila mund te beje te filloni një transformim tjetër te madh ne jetën tuaj. Nëse ju jeni te hapur ndaj kësaj, ju do te shikoni nëse te tjerë do te bashkohen me ju.


Sonte në program

Emisionet

Publicitet
 
 
 
     
  Copyright © 2017 TV-OPINION Developed by Ensoft