Skip Navigation Links
Live
Lajmet
Programi
Video
Emisionet
Horoskopi
Kalendari
Kontakt
Sherbimet
Per ne
English
Login
 
 
Horoskopi ditor: e martë 20.03.2018

DASHI
Venusi, perendesha e dashurise do te influencoje mjaft pozitivisht sektorin e dashurise sidomos per ata qe jane ne cift. Kjo do te thote qe me shume gjasa cdo gje do shkoje ashtu si ju e kishit parashikuar. Per beqaret ky planet premton nje takim sensacional. Perfitoni! Nje riorganizim i pergjithshem i situates suaj financiare do iu beje te rrisni te ardhurat dhe te jeni me te qete ne kete plan.DEMI
Nen ndikimin e Marsit do e shprehni fuqishem ate qe ndjeni dhe nga ana tjeter do merrni nga partneri ate qe prisnit. Netet do jene mjaft te nxehta, keshtu qe perfitoni sa me shume. Ju beqare duhet te merreni pak me shume me veten tuaj qe pas disa ditesh te gjeni ate qe keni enderruar. Yjet do jene te favorshme ne planin financiar dhe mundesite per shpenzime do jene me te medha.BINJAKËT
Ambienti nuk do jete shume i mire sot per ciftet. Do ndiheni te lodhur dhe mund te largoheni paksa nga njeri-tjetri. Nese nuk doni qe gjerat te marrin tatepjeten, beni disa leshime. Ju beqare do ndesheni me dike interesant. Mos ngurroni ta shprehni ate qe ndjeni! Ne sektorin financiar duhet te beni kujdes. Ka rrezik te merrni disa vendime te nxituara te cilat do ua perkeqesojne gjendjen.GAFORRJA
Gezimi dhe kenaqesia qe keni ndjere ditet e fundit ne lidhjen tuaj do te vazhdoje ende. Harrojini kritikat nese doni qe gjithcka te shkoje me se miri. Beqaret duhet te behen gati per nje takim me nje person qe ia vlen. Nese do e lini kete mundesi t’iu ike nga duart do pendoheni shpejt. Do beni cmos qe t’i permiresoni financat, madje edhe te ulni sa me shume shpenzimet.LUANI
Do jeni sharmante dhe do doni te verifikoni aftesite tuaja joshese. Do tentoni edhe ndonje aventure te shkurter dashurie. Kujdes, mos mendoni se kjo nuk do jete pasoja tek jeta juaj ne cift! Beqaret nuk duhet te presin mrekulli sepse ato nuk do te ndodhin. Prisni edhe pak. Ne planin financiar do dini si t’u vini fre shpenzimeve te tejskajshme dhe nuk do keni probleme te medha.VIRGJËRESHA
Venusi do jete gjate gjithe dites ne anen tuaj sot. Ata qe kane pasur probleme dhe meriztje me njeri-tjetrin do fillojne te komunikojne me teper. Nese jeni beqare, do kaloni nje dite te kendshme. Sharmi do iu rrethoje dhe do jeni mjaft romantike. Shikoni me kujdes kudo qe te shkoni. Edhe pse kohet e fundit keni bere goxha shpenzime, financat nuk do jene problematike.PESHORJA
Te jetosh me ju eshte nje kenaqesi e madhe te cilen partneri nuk mund ta hedhe poshte. Se bashku me te do beni cmos qe te ruani qetesine dhe rehatine ne lidhjen tuaj. Beqaret do duan me patjeter te behen cift dhe kjo do i shtyje te bejne cmendurira. Kujdes, sepse cdo gje e ka nje limit! Financat do jene te dobeta dhe kjo do iu detyroje te beni disa sakrifica te medha. Keto jane pasojat e keqmenaxhimit.AKREPI
Jeta ne cift nuk do jete monotone. Disa do kene debate me partnerin ndersa te tjere do kene mjaft keqkuptime. Beni shume kujdes nga tradhetite dhe genjeshtrat! Beqaret eshte me mitre te qendrojne vetem, sepse nje lidhje e filluar sot do iu sjelle probleme dhe vuajtje. Yjet do iu sjellin fat ne planin financiar. Gjithsesi mire eshte te shmangni shpenzimet e medha dhe rreziqet e tejskajshme.SHIGJETARI
Ekuiliber, qetesi dhe mireqenie. Keto terma te cilat ishin harruar kohet e fundit do te rivendosen serish ne fjalorin tuaj nese jeni ne cift. Do e largoni rutinen dhe do jeni me te ndergjegjshem per rendesine qe ka partneri per ju. Beqaret duhet te jene te vemendshem sepse para mund t’iu dale personi ideal. Financat nuk do jene aspak te favorizuara. Mos beni asnje transaksion te madh.BRICJAPI
Jeta juaj dashurore nuk do jete aspak e lehte. Duhet te beni me patjeter disa leshime ne menyre qe situata mos perkeqesohet shume. Beqaret do mundime shume te krijojne nje lidhje, por nuk do ia arrijne. Nuk eshte dita me e pershtatshme per ju. Beni durim! Ne sektorin financiar mund te perballeni me nje mini-krize. Mos u alarmoni por merrni masat e duhura dhe ulni sa te mundni shpenzimet.UJORI
Urani do ua heqe sot komplekset ne dashuri sot dhe do tregoheni edhe me tolerante. Pasi disa diteve me humor te keq do mund te ndiheni me mire dhe me te qete. Nata do jene me sensuale. Beqaret nuk do mund ta gjejne as sot personin qe po kerkojne prej kohesh. Shmangni operacionet e medha financiare dhe sidomos ato te rrezikshmet. Do iu mungoje objektiviteti. Kujdes!PESHQIT
Do beni projekte afatgjata per jeten tuaj ne cift sot. Do ndiheni mjaft mire ne pranine e njeri-tjetrit dhe do dashuroheni ashtu si dini. Per disa mund te kete edhe fejesa. Edhe beqaret do kene fat dhe do mund te takojne nje person per secilin zemra do iu rrahe me fort. Perfitoni nga kjo mundesi! Tregohuni me te kursyer me parate qe te ruani qendrueshmerine e buxhetit. Ju mundeni!


Sonte në program
08:08Film i vizatuar
09:01Muzikë popullore
10:06Opinioni i Mjekut ( R )
11:19Muzikë argëtuese
12:07Dokumentar
13:00Koncert
15:00Psikologjia Press ( R )
16:00Dokumentar
16:35Kamera fshehur
17:00Film i vizatuar
18:00Muzikë
19:05Në shoqëri me...
20:00Lajmet 1
20:35Muzikë argëtuese
21:00Panorama sportive
22:00Muzikë popullore
22:30Lajmet 2
23:00Tinguj burimorë
00:00Lajmet 3

Emisionet

Publicitet
 
 
 
     
  Copyright © 2017 TV-OPINION Developed by Ensoft