Ballina Sport ​E ardhmja e Neymar tregohet ketë javë

​E ardhmja e Neymar tregohet ketë javë

Neymar ka mundësi që të rikthehet te Barcelona pas disa javësh.

E ardhmja e Neymarit do të varet nga bisedimet që do të bëjë më Parisin ketë javë.

PSG ka konfirmuar interesimin e Barcelonë për yllin brazilian dhe dëshira e lojtarit është të rikthehet në “Camp Nou”.

Fituesit e Ligue 1 kanë dërguar një raport në të cilën është treguar që Neymari nuk është shfaqur në trajnimet parasezonale.